fbpx
Načítám Akce

« Všechny Akce

Movement (Lokomoce) – začátečník (CZE)

11 ledna 2020 @ 09:30 11:30 CET

400CZK
movement_lokomoce_zacatecnik

Obsah Warm Up – spolupráce s partnerem a tichá mobilita

Hlavní trénink – velké množství základní / pokročilé lokomoce – podle úrovně skupiny možnost vytvoření sekvencí pohybů. Hlavní jednotka bude proložena několika cvičeními / hrami, které procvičují rytmus, reakci a koordinaci.

Cool down – receptivní cvičení s partnerem a krátká meditace.

Na této úrovni se budeme věnovat naprostým pohybovým základům a rutinám. Ty by měly umožnit našemu tělu komplexní rozvoj. Rovnovážné zatížení kloubů, šlach a svalstva je základem udržitelné praxe. Velice rychle zjistíme, jaké jsou naše největší slabiny a které části těla nás „omezují“ v pohybu. Budeme se učit naslouchat vlastnímu tělu a důvěřovat ostatním, kteří nás mohou na naší cestě podpořit.

Pro koho je určen: – Pro všechny bez chronickým bolestí a většího omezení pohybového aparátu. – Nejvíce si z workshopu mohou odnést lidé, kteří se začínají zajímat o pohyb v obecné rovině nebo jako doplněk k jejich hlavnímu sportu. Zároveň může být vhodný pro utužení pohybových vzorců pro pokročilé. Prerekvizity: – dřep – klik / pro ženy na kolenou – kotoul vpřed a vzad (alespoň přes rameno) – vědět, která je pravá a levá – schopnost soustředit se po dobu alespoň 15 minut

Místo konání pro Movement lokomoce je AZ Fitness https://www.azfitnessbrno.cz/
Seznam všech ostatních workshopů ZDE
Movement lokomoce pro pokročilé naleznete ZDE

Go to Top